Book Now!

sk*ut


ВИЛА АНГЕЛИКИ

Локација: Се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина на центарот.
Сместување: трикреветни студиа, четирикреветни и петкреветни апартмани.
Опрема:АПП – дневна соба со два единечни кревети, опремена кујна, одделна спална соба со два или три единечни кревети, бања, ТВ и две тераси.
Студио – три единечни кревета, опремена кујна, ТВ, бања и две тераси.
Клима уред: Доплата на лице место 3€ од ден. • Цените со * се однесуваат на 7 ноќевања со превоз по лице.
 • Трето и четврто лице ГРАТИС ( доплата за превоз, доколку користат)
 • Доколку се користи сопствен превоз цената се намалува за 10 евра по лице.
 • За уплата на два аранжмани одобруваме 7% попуст на втората смена.
 • Цените без * се однесуваат на наем на студио/апартман за 9 ноќевања без превоз.
 • Доплата за превоз / 35 евра за возрасни / 25 евра за деца од 2-12 години

 • Во студиата е дозволено сместување на лица во согласност со предвидениот број на кревети, преку дозволениот капацитет може да се смести само едно дете до 6години.
 • Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој
 • Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место при сместување.
 • Во цената не е вклучено патничко здравствено осигурување
 • При промена на цената ( зголемување или намалување на истата) нема да се менува веќе договорената услуга.
 • При отказ на аранжман уплатен со попуст, важат условите за отказ согласно редовниот ценовник и општите услови за патување.
 • Доколку се прави промена на термин уплатен со попуст, новиот договор се калкулира согласно редовниот ценовник се губи правото на попуст.
 • Попустот за рана уплата и попустот 7+7 не може да се комбинираат.

НАПОМЕНА

 • Превозот се извршува со автобус или минибус согласно пријавените патници и оди до соодветното место каде може да застане според локалните сообраќајни услови,
 • Организаторот не  гарантира превоз до самиот објект на сместување,
 • Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот.
 • Тргнување од Скопје: 05:00ч. На автобуската станица пред старо матично на Илинденска.