Book Now!

Капацитет: Двокреветна- 76, двокреветна large-12 , S1bedroom-6, S2bedroom -1
Година на изградба 2009
Хотелски објекти:
Број на спрата- 4, лифт- 2, отворен базен со минерална вода 28 ° C, затворен базен со минерална вода 33 ° C, Wi-Fi, анимација програми, Магазин, Сredit картички, размена на валута, инвалиди пријателски, паркинг (FOC) , гаража (FOC), обезбедена област
Храна и пијалаци:
2 ресторани, барови 3, Скај бар / ресторан, скара, мени за деца, вегетаријанска мени, услуга во соба, винарска визба
За деца:
Детски забавни програми, детски базен, детско игралиште, Ваbysitter (на барање, €), Детско креветче
Спорт:
Спортска сала, пинг-понг, тенис
Грижа за тело:
Медицинскиот центар, велнес центар, медицински кабинет, салон за убавина, фризерски салон, фитнес, сауна, парна бања, солариум, масажа, џакузи, маникир, педикир
Хотелски карактеристики:
Диско, ноќен клуб, билијард, машини за игра,домашни миленици не се дозволени, секојдневно чистење на собите, постелнина се менува 4 пати неделно, пешкири промени 7 пати неделно , козметички сет во бањата, наметки/влечки, хемиско чистење, перење

Цена Вклучува:
Kористење на внатрешен и надворешен минерален базен, инфрацрвена сауна, завршна сауна, парна бања, Римска бања, релаксација соба, ледена соба, авантура туш, релакс зона, медицински прегледи и 2 prcd, фитнес, Wi-Fi, паркинг, гаража.

Додатоци:
HB: Возрасен 6,00 евра од ден, деца 4.44 евра од ден (не е задолжително)

Овој ценовник е неважечки за државни празници, Велигден, Нова Година , Божиќ

Попуст за деца (7-12 години) на редовно и екстра кревет, попуст за возрасни на дополнителен кревет.

Во цената не е вклучено :
Туристичка такса 1 евро по лице од ден, деца до 1,99г. не плаќаат
Патничко / здраствено осигурување