Book Now!
k*r

Хотел АСПА ВИЛА 3* – с. Бања, Банско

ПРОЛЕТ 2018

Цени валидни за период на престој : 01.10-30.11.2018

Цените не важат за празници


Вид на сместување Недела -Четврток Петок -Сабота
Двокреветна соба – базен (2+1) 24€ 29€
–      Дете до 5.99 год. на доп.легло Бесплатно Бесплатно
–      Дете од 6-11.99 год. на доп.легло 30 % попуст 30% попуст
 Двокреветна соба – планина (2+2) 28€ 32€
–      Дете до 5.99 год. на доп.легло Бесплатно Бесплатно
-Прво дете од 6-11.99 год. на доп.легло 30 % попуст 30    попуст
-Второ  дете од 6-11.99 год. на доп.легло 50% попуст 50% попуст
–      Boзрасен на допол. легло 20% попуст 20% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база појадок и вечера
  • Користење на надворешен базен со минерална вода, џакузи, детски базен, фитнес, сауна, парна бања
  • Интернет
  • Паркинг

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден
  • Патничко осигурување