Book Now!
k*r

Хотел АСПА ВИЛА 3* – с. Бања, Банско

Редовен ценовник за ЗИМА 2019

ПОЛУПАНСИОНВид на сместување 01.12-20.12.201901.03-31.03.2019 02.01-31.01.2019 01.02-28.02.2019 21.12-27.12.2019 28.12-01.01.2019
Двокреветна соба (2+1)–           поглед базен 28€ 31€ 33€ 35€ 45€
Двокреветна соба (2+2)–           поглед планина 31€ 33€ 37€ 38€ 55€
Дете до 5.99 год. на доп. легло бесплатно
Прво дете од 6-11.99 год. на доп. легло 30% попуст
Второ дете од 6-11.99 год. на доп. легло 50% попуст
Трет возрасен ( во соба поглед планина) 20% попуст

Доплата за Новогодишна вечера на 31.12.2018 : возрасен – 70€, дете од 6-11.99 год – 35€

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018

СПЕЦИЈАЛНА БОНУС ПОНУДА : 7=6 во период на престој 01.12-20.12.2018 и 01.03-31.03.2019


Цените се во евра по лице за  1 ноќевање  и вклучуваат

*  Појадок и вечера

*  Користење на надворешен базен со минерална вода, џакузи, детски базен, фитнес, сауна, парна бања

*  Транспорт до жичарницата во Банско (по распоред)

*  Интернет

*  Паркинг


Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден
  • Патничко осигурување