Book Now!
pi

Хотел & СПА Астера Банско е лоциран во подножјето магичната  Пирин планина, на само 400 метри од првата станица на ски лифт во Банско.
Хотелот им нуди на своите гости удобност и луксуз.Хотелот е со 4*и располага со се што  е неопходнo за еден прекрасен и незаборавен одмор.

11111111111118, Strajite Str., Bansko, Bulgaria


Сместување Услуга  01.06.2018 –          15.09.2018   Минимум
По лице во двокреветна соба 2+1 Полупансион 29,00 €  3 ноќевања
По лице во двокреветна соба 2+1 Полупансион 28,05 €  5 ноќевања
По лице во двокреветна соба 2+1 Полупансион 26,05 €  7 ноќевања

Попусти :

  • Деца до 2,99год – Бесплатно
  • Дете од 3 – 12,99 год на дополнителен кревет со 2 возрасни – бесплатно
  • Дете од 3 – 12,99 год на редовно легло -50%
  • Две деца од 3 – 12,99 год. со 1 возрасен – двете по -50%
  • Возрасен на дополнително легло – 30%

Во цената е вклучено : 

  • 1 ноќевања на база полупансион или ноќевања со појадок
  • Користење на базен, џакузи, сауна, аман, фитнес
  • Паркинг, интернет на јавни места

Во цената не е вклучено : 

  • Туристичка такса 1 евро по лице од ден
  • Патничко / здраствено осигурување