fbpx
Book Now!

Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем.ТУКА


Капацитет: 249 Dbl
Aдреса: Бугарија, Сончев Брег

Мапа : Hotel-Balaton-Sunny-Beach
Локација:
Втора линија, Далечина до плажа 150 м, Година на изградба 1969, Година на последната реконструкција 2008
Хотелски капацитети:
Број на спратови 4, Сеиф на рецепција, Отворен базен, Продавница, Паркинг (€), Парк област и градини
Храна и пијалоци:
Ресторани 1, Барови 2
За деца:
Детски базен, Детско игралиште, Детско креветче (FOC)
Спорт:
Пинг Понг
Грижа за телото:
Масажа (€)
Хотелски карактеристики:
Домашни миленици дозволено (€), Секојденвно чистење на собите.


Цена Вклучува (EUR):
користење на базен, лежалка и чадор во близина на базен, Wi-Fi
Додатоци:
HB : Возрасен 6,00 EUR p / pax p / ноќ, Дете 4,02 EUR p / pax p / ноќ (не е задолжително)
AI : Возрасни 12,00 EUR p / pax p / ноќ, Дете 6 EUR p / pax p / задолжително)
Коментари:
ББ – шведска маса. Доенчиња до 2 години – бесплатно.
Попуст:
Попуст за деца (2-12 години) на редовно и екстра кревет, попуст за возрасни на дополнителен кревет.