fbpx
Book Now!
p*i


1111111111111Gramadeto Straße, 2770 Bansko, Bulgaria

Локација:  во центарот на Банско, на 150м од гондолата.
Капацитет:  студија и апартмани со една или две спални.
Хотелски содржини: рецепција со сеф, сервис за перење и пеглање, надворешен паркинг, интернет, конференциска сала, ресторан, лоби бар, внатрешен базен, сауна, фитнес, масажа, џакузи.
Опременост на студијата и апартманите: ТВ, телефон, интернет, сеф, фрижидер, кујна, бања, балкон.


Type of accommodation 10.05.2021 – 30.11.2021    ALL 10.05.2021 – 30.11.2021    HB 10.05.2021 – 30.11.2021    BB 10.05.2021 – 30.11.2021    RO
Person in Double room 32,00 € 26,50 € 22,00 € 18,00 €
Person in Studio 33,00 € 27,50 € 23,00 € 20,00 €
Person in Studio Lux 34,50 € 29,00 € 24,50 € 22,00 €
Person in One bedroom apartment 34,50 € 29,00 € 24,50 € 22,00 €
Person in Two bedroom apartment 33,50 € 28,00 € 23,50 € 20,50 €
Single room 48,00 € 39,50 € 32,50 € 27,00 €
Adult on extra bed 25,00 € 21,00 € 17,00 € 15,00 €
Child from 6 – 11,99 y.o on extra bed 19,00 € 16,50 € 14,00 € 11,50 €
Child from 6 – 11,99 y.o on regular bed 20,50 € 17,00 € 15,00 € 11,50 €

Капацитет на соби :

  • Двокреветна соба – 2 + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни
  • Студио – 2 + 1 дете до 3,99 год
  • Студио Лукс – 2 + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни
  • Едноспален апп – 2 + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни
  • Двоспален апп – 4 + 2 деца до 11,99 години или 5 возрасни

Додатоци:

  • Подземен паркинг –  (околу 3,20 евра) за 24 часа , ограничува простори – плаќа на самото место
  • Детско креветче – 3 евра на ден по креветче – плаќа на лице место

Намалувања:

  • Деца до 5,99 години на дополнително легло – бесплатно