Book Now!
k*r

Капацитет: Двокреветни- 30, Студио- 5, A1bedroom- 70
Година на изградба 2007
Хотелски објекти:
Број на спрата-6, лифт-2, сеф на рецепција , отворен базен 29 ° C (8 х 4 метри), затворен базен 29 ° C (20 х 8 м), интернет кафе, анимациски програми, Wi- Fi, рент-а-кар, паркинг, парк и градини
Храна и пијалаци:
Ресторани – 2, скај-бар/ресторан, мени за деца, вегетаријанско мени, услуга во соба
За деца:
Детски забавни програми, детски базен 29 ° C, детско игралиште, детско креветче
Спорт:
Пинг-понг,билијард
Грижа за тело:
Велнес центар, медицински кабинет, салон за убавина, фризерски салон, фитнес, сауна, парна бања, солариум, масажа, џакузи
Хотелски карактеристики:
Домашни миленици не се дозволени во хотелот, секојдневно листење на собите, постелнина се менува 3 пати неделно, пешкири промени 7 пати неделно,  козметички сет во бањата,наметки/влечки секојдневно, хемиско чистење (€), перење (€)
Медицинскиот персонал:
Вкупен број на лекари- 6, Невролог- 1, Физиотерапевт- 1, гинеколог- 1, хирург- 1, лабораториска дијагностика- 1, кардеолог -1


Цените важат за период : 02.01 – 20.12.2018 г.

Вид на сместување 1 ноќ. 2-3 ноќ. 5 ноќ. 7-9 ноќ.
Двокреветна соба(2 в.) 98 € 90 € 86 € 80 €
Студио ВИП (2 в.+ 1д.) 113 € 105 € 99 € 93 €
Апартман (2 в. + 2 в./д.) 124 € 114 € 108 € 102 €
Доплата за трет возрасен во апп. 21 € 21 € 21 € 21 €
Доплата за второ дете од 6 до 11.99 г. 8 € 8 € 8 € 8 €

Цената е по соба, студио или апп,  за основните легла, и вклучува: ноќевање со појадок, користење на внатрешен базен со минерална вода 30-31ОС, надворешен базен со минерална вода 24-26ОС, џакузи со минерална вода 36-38ОС, детски базен со минерална вода 36-38ОС, сауна, фитнес, парна бања, релакс зона, интернет, паркинг.


Дополнителни услови:

– Деца до 5.99 години – БЕСПЛАТНО

– Прво дете 6-11.99 години на дополнително легло – БЕСПЛАТНО

– Второ дете од 6-11.99 години во студио/апартамент доплаќа по табелата

– Возрасен на дополнително легло во студио/апартамент доплаќа по табелата


Доплата Полупансион Полн пансион
Возрасен 16 € 29 €
Второ дете од 6-11.99 години 5 € 14 €