fbpx
Book Now!


Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем.ТУКА


Капацитет: Студио, A1bedroom, A2bedroom, A3bedroom
адреса: Aurelia, Kiparis Str., 8230 Несебар, Бугарија
Локација:Complex-Esteban-Nessebar
Втора линија, Далечина до плажа 350 m
Хотелски капацитети:
Лифт, Отворен базен, Wi-Fi, Парк област и градини
Храна и пијалоци:
Ресторани, барови, детско мени
За децата:
Детско игралиште, Детски мини клуб
Спорт:
Тениско игралиште
Грижа за тело:
Сауна, Парна бања, Масажа, Маникир, Педикир
Карактеристики:
Домашни миленици не е дозволено, Секојдневно чистење на собите


Цена Вклучува :
Котворен базен (01.05.-30.09.), Чадор и лежалка на базенот, детско игралиште, сместување
Додатоци:
Појадок
 : Возрасен 5.00 евра од ден, Дете 3 евра од ден (не е задолжително)
HB : Возрасен 13.00 евра од ден , Дете 9.1 евра од ден /( не е задолжително)
Паркинг : 8.00 евра од ден / ноќ (не е задолжително)
Детско креветче : 4.00 евра од ден (не е задолжително)
Коментари:
RO  – Минимален престој – 5 ноќи / HS 2 ноќ за други сезони.
Попуст:
Попуст за деца (2-12 години) на редовно и екстра кревет, попуст за возрасни на дополнителен кревет.
Рано резервација попусти (вклучени во цената):до 2019.03.31 попуст: -20%