Book Now!
k*r

Хотел  ДЕЛТА  3 * – Огњаново

Дадените цени се валидни за
период на престој
:  02.01-20.12.2018                                      
Вид на сместување  1 ВВ
Двокреветна соба со одделни легла
(без клима)
   39 €
Двокреветна соба
Стандард
  47 
Двокреветна соба
Лукс
  55 
Трокреветна соба
Срандард
   63 
Трокреветна соба
Лукс
   74  

Дополнителни услови :

  • Деца до 3.99 год. – бесплатно
  • Деца од 4-11.99 год. на доп.легло – 11€
  • Возрасен на доп.легло – 15€
  • Деца или трет возрасен во апартман студио – бесплатно

Цените се во евра за соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на базени со минерална вода
  • Користење на сауна, џакузи, парна бања, фитнес
  • Интернет, паркинг

Во цената не е вклучено:

  • Туристичка такса 1€ на ден
  • Патничко осигурување