fbpx
Book Now!

Капацитет: Двокреветна-85, Двокреветна лукс-12, ЈС-13,  S2bedroom 3, ApPresident-1
Година на изградба 1950 година на последната реконструкција 2011
Хотелски објекти:
Број на спрата-5 , лифт-2, сеф на рецепција , oтворен базен 28 ° C (25 x 12,5 м), затворен базен 33 ° C (17 х 7,5 м), интернет кафе, анимациski програми, Wi-Fi , менувачница, рент-а-кар, паркинг
Храна и пијалаци:
Ресторани-1 Барови-1, кафе-бар, мени за деца, вегетаријанско мени, услуга во соба, винарска визба
За деца:
Детски забавни програми, детски базен 28 ° C (10×6 м), детско игралиште, Ваbysitter (на барање, €), детско креветче
Спорт:
пинг-понг, одбојка, кошарка, тенис,билјард
Грижа за тело:
Медицинскиот центар, велнес центар, медицински кабинет, салон за убавина, фризерски салон, фитнес, сауна, парна бања, солариум, масажа, џакузи, маникир, педикир
Хотелски карактеристики:
Домашни миленици не се дозволени во хотелот,ноќен клуб, секојдневно чистење на собите, постелнина се менува 3 пати неделно, пешкири се менуваат 7 пати неделно, козметички сет во бања, наметки/влечки, хемиско чистење(€)


Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем, ТУКА


Цената вклучува : 
Користење на внатрешен и надворешен базен, надворешно џакузи, сауна, турска бања , парна бања, фитнес, паркинг , интернет.

Доплати:
HB –  Возрасни 15 евра од ден , деца 7,75 евра од ден
FB  –  Возрасни 26 евра од ден, деца 13 евра од ден

Цените не се валидни за празници, Велигден , Божиќ, Нова Година итн.