fbpx
Book Now!

Хотел Фламенго е модерен, со 4-ѕвездички, луксузен и удобен градски хотел со базен, централно лоциран во Охрид, Македонија.


Сезона Лето 2020
Ноќевање со појадок / 22 евра по лице / двокреветна соба
Ноќевање со појадок / 32 евра по лице / еднокреветна соба

Доплата за HB ( полупансион ) + 6 евра од ден
Деца до 6 год. – Бесплатно
Деца од 6 – 12 год. плаќаат -50% од цената за возрасен

Хотелот нуди:
24 часа услуга
Паркинг со мониторинг
Сеф
Централна клима и греење
Бизнис клуб со компјутери, интернет, принтер, скенер и факс – пристапни 24часа
Собна услуга
24ч бар
Реновиран и декориран специјално за вашите потреби и удобен престој.
Идеален за релаксација, со базен и покриена тераса со влез само за гостите од хотелот.