Book Now!
mag*an


Вила ФУЛИС БИЧ се наоѓа на влeзот во Полихроно, во мирен дел, на сама плажа – поглед на море. Мезонет со три спални, 2 бањи на 2 нивоа- долу се двете спални со брачен кревет и спална со 2 единечни кревети и дневен престој со трпезарија, кауч и комплет оптемена кујна и купатило. На второто ниво е сместена спална со два единечнки кревети и купатило.


Табела 1. ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ – ЈУНИ

Бр. на ноќевања 7 ноќи 7 ноќи 7 ноќи 7 ноќи 7 ноќи
ТЕРМИН  25.05.2019  01.06.2019  08.06.2019  15.06.2019  22.06.2019
*ТРОСПАЛЕН – ЦЕНА ЗА НАЕМ 320 € 360 € 420 € 500 € 560 €

Табела 2. Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевања за период ЈУЛИ – АВГУСТ

ТЕРМИН НАЕМ ТРОСПАЛЕН АПП
29.06.2019 7 ноќи 650 €
06.07.2019 7 ноќи 780 €
13.07.2019 7 ноќи 900 €
20.07.2019 7 ноќи 999 €
27.07.2019 7 ноќи 999 €
03.08.2019 7 ноќи 999 €
10.08.2019 7 ноќи 999 €
17.08.2019 7 ноќи 900 €
24.08.2019 7 ноќи 740 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Табела 3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ

Бр. на ноќевања 7 ноќи 7 ноќи 7 ноќи 7 ноќи
ТЕРМИН  31.08.2019  07.09.2019  14.09.2019  21.09.2019
ТРОСПАЛЕН – ЦЕНА ЗА НАЕМ 500 € 400 € 350 € 280 €

НАПОМЕНИ:

 • ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛА БР.1 и 3 – ВОНСЕЗОНСКИ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА.
 • ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛА БР.2 – СЕЗОНСКИ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА.
 • Во студио / апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над дозволениот број (во одредени капацитети) може да се смести максимум едно дете до 5,99 години во кревет со родител.
 • Термините во табелата се денови на започнување на аражманот.
 • Поаѓањето е на денот објавен во табелата, состанок на група во 03:30 часот, а поаѓање во 04:00 часот на паркингот спроти хотел Холидеј Ин. Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање. Ве молиме минмум 24 часа пред секое поаѓање да се информирате за потврда за времето и местото на поаѓање.
 • Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.
 • Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд).
 • За уплата на две смени, одобруваме 10% попуст на втората смена. Напомена: понудата важи на редовните цени.
 • Попустите НЕ можe да се комбинираат помеѓу себе, на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира.
 • Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по редовен ценовник, немаат право на надомест на средства за разлика во цена.
 • Сместување во собите е по 14.00 часот, а напуштање на истите е до 09.00 часот по локално време
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти. По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
 • Туристичката такса се плаќа на лице место кај претставник на агенција или пак на сопствениците на објектите, истата изнесува 0,50 евра на ден по студио/апартман.

Автобуски превоз со придружник на групата, до местото кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусите. Цена на превозот:

 • Превоз за возрасен  35евра / Еден правец 25 евра
 • деца 2- 11,99години  25евра / Еден правец 20 евра / Дете до 1,99 години (без седиште) – бесплатно.