Book Now!
k*r


Хотел ГРАМИ 3*
Пролет – Лето – Есен 2019


Период на престој  01.04-30.06.201915.09-30.11.2019 01.07-14.09.2019
Вид на сместување  НП ПП АЛЛ НП ПП АЛЛ
Двокреветна соба (2+2) 14€ 20€ 26€ 15€ 21€ 27€
Апартман (4+0) 14€ 20€ 26€ 15€ 21€ 27€
• Дете од 0-1.99 год Бесплатно
• Прво дете од 2-05.99 год. на доп. легло Бесплатно
• Второ дете од 2-05.99 год. на доп. легло 7€ 11€ 14€ 8€ 12€ 15€
• Деца од 6-12.99 год. на доп. легло 7€ 11€ 14€ 8€ 12€ 15€
• Возрасен на доп. легло 10€ 16€ 22€ 11€ 17€ 23€
• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

НП – ноќевање со појадок ПП – појадок и вечера АЛЛ – се вклучено

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден