Book Now!
p*gr

Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4* – Банско
Пролет – Лето – Есен 2018

ЛокацијаTodorini ochi 3, 2770 Bansko, Bulgaria


Type of accommodation 18.07.2018 – 30.09.2018   BB 01.10.2018 – 31.10.2018   BB
Studio for 2 pax 13 € 17€
One bedroom apartment               for 2 pax 15€ 18€
Two bedroom apartemnt             for 4 pax 14 € 17€

 


BB – ноќевање со појадок

HB – појадок и вечера доплата 7€/ по лице / 3€ за деца до 12 години

Child up to 2,99 years – free of charge
First child 3 – 12.99 years on extra bed – free of charge
Second child 3 – 12.99 years on extra bed – 50% discount
Adult on extra bed – 30% discount
Single room – 20% of the room rate

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ноќевање со појадок
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено :

  • патничко осигурување
  • туристичка тaкса 1€ по лице на ден