Book Now!
kon*or


Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4* – Банско
Пролет – Лето – Есен 2019


Период на престој  11.04-07.05.2019 30.06-30.09.2019 01.10-31.10.2019
Тип на сместување  Ноќевање со појадок
Студио (2+1) 18€ 12€ 16€
Едноспален апартман (2+2) 20€ 14€ 18€
Двоспален апартман (4+2) 18€ 12€ 16€
Дете до 2.99 год. Бесплатно
Прво дете од 3-12.99 год. на доп.легло Бесплатно
Второ дете од 3-12.99 год. на доп.легло 50% попуст
Возрасен на доп. легло 30% попуст
Напомена : за сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 10€ , дете – 5€


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден