fbpx
Book Now!
ki*tt


Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем.ТУКА

Капацитет: 112 Dbl, 30 TwoDblCon, 7 S1bedroom
Aдреса: Хотелот Бор, Сончев Брег, Бугарија

Mапа: Сончев Брег HVD Bor Мапа 
Локација:
Втора линија, Далечина до плажа 150 м, Година на градба 2001, Година на последна реконструкција 2011
Хотелски капацитети:
Број на спратови 5, Лифт 2, Сеф на рецепција € (€), Отворен базен, Програми за анимација, Wi-Fi во лобито (FOC), Продавница, Среди карти, Размена на валута, Rent-a-car, Паркинг FOC), Обезбеден простор, Парк област и градини
Храна и пијалоци:
Ресторани, барови, детско мени, вегетаријанско мени
За деца:
Детски забавни програми, Детски базен, Детска градинка, Детско игралиште, Детско креветче (ФОК), Детска соба (ФОК)
Спорт:
Тенис на маса, одбојка, кошарка, стрелаштво, аеробик, водната гимнастика
Грижа за тело:
Фитнес (€), Сауна (€), Масажа (€)


Хотелски карактеристики:Домашни миленици не е дозволено, Дневна служба, Смена на постелнина (неделно) 3, Измени на купатила (неделно) 3, Хемиско чистење (€), Перална (€)


Ултра All Iclusive
Цената вклучува:
лежалки и чадори на базенот
Бафета (појадок 07: 30-10: 00, ручек 12: 00-14: 00, вечера 18: 30-20: 30)
Кафе, чај, колачи и мраз крем за деца 10: 00-16: 00
Пица место-12: 00-15: 00 и 18: 00-20: 30
Локални алкохолни и безалкохолни пијалоци во решетки-10: 00-24: 00
Спорт, фитнес, гимнастика, аеробик и вода гимнастика, пикадо, пинг-понг, одбојка и ватерполо
забава – 6 пати неделно, дневно спортски забавна програма за деца и возрасни, вечерна забава, емисии, диско и музика во живо, клуб за деца


Коментари:
UAI – вклучена. Деца до 2 години – бесплатно. Минимален престој од 5 ноќевања за резервации со попуст од ЕБ! Сместување 3 + 1, 4 + 1 и 3 + 2 на барање, доплата за дете 2-13 години 50% од редовно легло!

Попуст:
Попуст за деца (2-13 години) на редовно и екстра кревет, попуст за возрасни на дополнителен кревет.

Специјална услуга – бесплатни ноќевања:бесплатни ноќевања за подолг престој во определен период 
7 = 62019.05.01 – 2019.06.06
14 = 122019.05.01 – 2019.06.06
7 = 62019.09.23 – 2019.10.06
14 = 122019.09.23 – 2019.10.06