Book Now!

Хотелот Амбасадор е нов ,современ и атрактивен објект лоциран на магистралниот пат Охрид-Скопје на само 5 км од градот Охрид и 2 км од аеродромот. На само 150 метри од брегот на охридското езеро .Хотелот Ви овозможува можност за уживање во прекрасниот поглед на езерската шир. Хотелот е со категоризација од 3 ѕвезди. Хотелот располага со сопствен бесплатен паркинг кој е постојано безбеден.

Сместување Цена Услуга
Single 1/1 20 BB
Dbl 1/2 30 BB
Dbl 2+1 42 BB
App 2+2 45 BB

BB – Ноќевање со појадок

 

Хотел Амбасадор капацитети

24 часа услуги на рецепција • Ресторан
Балкон • Безжичен интернет • Клима уред • ТВ Сателитска • Телефон
Домашни миленичињата не се дозволени во хотелот