Book Now!

Хотел БАНБУС – се наоѓа во олимпискиот брег, 550 метри од плажа. Има 1/2, 1/3; 1/4 соби, Секоја соба има , бања, пространа тераса со маса и столови за седење, ТВ и клима уред. Употребата на климатa  е вклучена во цената.  Хотелот располага со базен со коктел бар, како и игралиште за деца. Постелнина и крпи се менуваат на 5 дена.
Локација : Hotel-Banbus=Olympic-BeachЦените во табелата се дадени во евра по лице за 5 или 10 ноќевања 


Попусти и доплати : 

 • Дете до 1.99г. – бесплатно ( во кревет со родител )
 • Дете од 2 – 6.99 г. ( во кревет со родител ) -50% од цената во табелата, освен за цените со ѕвезда ( * ) , за кои се плаќа полна сума , заеднички кревет може да се користи само за едно дете до 6.99 г. или со 2 деца до 6.99г.
 • Деца од 2- 9.99г. на сопствен кревет има намалување од 20евра за целион аражман, освен за цените со ѕвезда ( * ) , за кои се плаќа полна сума.
 • Доплата за еднокреветна соба – за цените без ѕвезда  , +70 % од аражманот , – 25 евра за појадок.
  – За смените со ѕвезда +70%
 • Организиран Превоз за термините од 03- 08.08 ( повратен билет за 5 ноќевања)
 • Поаѓање Штип, Струмица – 40 €
 • Превоз од Скопје и  Велес  – 40 €

Цената вклучува :

 • 10 или 5 ноќевања , за база BB, – според табелата
 • Претставник од агенцијата или партнерите за време на целиот престој
 • Промена на постелнина на секои 3 дена

Цената не вклучува

 • Патничко осигурување
 • Туристичка такса – 2  евра по ден од соба, се плаќа во хотелот
 • Организиран Превоз за термините од 03- 08.08 ( повратен билет за 5 ноќевања)
 • Поаѓање Штип, Струмица – 40 €
 • Превоз од Скопје и  Велес  – 40 €