Book Now!

Хотел Козани – се наоѓа 120 метри од центарот на Паралија, и 220 метри од плажа. Располага со 1/2 и 1/3 студиски апартмани, опремени со: кујна , базен, бања/туш, тераса, ТВ и клима уред (климата е вклучена во цената од 01. јули до крајот на август) надвор од сезоната климата се доплаќа – 3 евра дневно,паркинг, WiFi, има простор за складирање на багаж при промени на смени. Постелнина и крпи се менуваат 3 пати за време на престојот.
Локација: hotel-kozani-paralia


Цените се дадени во евра по соба за 10 или 5 ноќевања 


Термини за 5 ноќевања

  • 19.07 – 24.07,  24.07 – 29.07 и 29.07 – 03.08, 03.08 – 08.08

Цената вклучува :

  • Сместување 10 или 5 ноќи.
  • Интернет , клима , паркинг
  • Промена на постелнина , крпи и чистење на собите 3 пати за време на престојот или на 10 дена

Цената не вклучува : 

  • Патничко и здраствено осигурување
  • Туристичка такса – 1 евро по ден од соба, се плаќа во агенцијата
  • Организиран Превоз за термините од 19.07 – 08.08 – 35 евра (повратен билет за 5 и 10 ноќевања) Поаѓање Штип, Струмица, Удово.

Попусти :

  • дете до 4.99 години – бесплатно и дели кревет со родител