fbpx
Duration: 14.02.2021
Price: 45€
Book Now!

SKY Хотел е нов, модерен и луксузно опремен хотел со пет ѕвезди. Задоволувајќи ги сите стандарди за услуги и капацитет SKY Хотел е местото каде ќе го доживеете престојот од соништата. Локацијата на само 1км од Граничниот премин Богородица. Хотелот располага со вкупно 42 соби (двокреветни, трокреветни и апартмани) кои се луксузно опремени и декорирани. Сите соби се климатизирани и комплетно опремени со биро, WI-FI, сеф, минибар, ТВ и ТВЦ. Собна послуга е исто така достапна.


Standard Double/брачен кревет 45,00 EUR
Deluxe Double/брачен кревет 45,00 EUR
Standard Twin/два единични кревети 45,00 EUR
Deluxe Twin/два единични кревети 45,00 EUR
Standard Triple/3 единични кревети 60,00 EUR
Deluxe Triple/3 единични кревети 60,00 EUR
VIP Apartment 80,00 EUR


СПА ЦЕНТАР

  • Гостите можат да го користат СПА и велнес центарот со фитнес центар, амам бар и сауна. Екстра услуги кои се нудат се различни видови на масажи, третмани на лице, тело и коса Спа центарот нуди максимално уживање и релаксација за Вашиот ум и
    сетила.

SKY БАР И РЕСТОРАН

  • СКАЈ барот е единствен во регионот дизајниран во луксузно елегантен стил со прекрасна релаксирачка атмосфера и поглед во прекрасно зелено опкружување. Неговиот модерен и софистициран дизајн креира прекрасна атмосфера и го прави идеално место за уживање. Услугата во ресторанот е а ла кард мени, богато за да ги задоволи сите вкусови.