fbpx
Book Now!


Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем.ТУКА


Капацитет: 11 Villa, 2 Villa Small, 1 Villa Large
Адреса: Империал Хайтс Вили, област Бостанлака, 8224 Сончев Брег, Бугарија
Локација: Imperial-Heights-Sunny-Beach
Растојание до плажа 2000 m, Година на изградба 2009, Година на последната реконструкција 2017
Хотелски капацитети:
Отворен базен, Wi-Fi, Магазин, Rent-a-car, Паркинг (FOC),  Парк област и градини
Храна и пијалоци:
BBQ
За деца:
Детски базен, Детско игралиште
Спорт:
Спортска сала, тенис на маса, одбојка, кошарка, мини голф
Грижа за телото:
Фитнес, џакузи
Хотелски карактеристики:
Домашни миленици дозволено ( на барање / со дополата ) 


Цената вклучува :
сместување,
Коментари:
RO. Минимален престој 3 ноќевања
Попуст:Попуст за деца (2-12 години) на редовно и екстра кревет, попуст за возрасни на дополнителен кревет.