Book Now!
p*i

Локацијана 800 метри од Гондолата, 1.5 км од центарот на Банско

1111111111111ul. “Bratya Veleganovi”, 2770 Bansko, Bulgaria
Капацитет100 двокреветни соби, 7 луксузни, 98 студија и апартмани.87 соби, 162 студиа и апартмани
Хотелски содржини: 3 ресторани, лоби бар, Буда бар, 3 конференциски сали, СПА центар (сауна, парна бања, затворен базен) фитнес, интернет пристап, менувачница, ски остава.
Опременост на собите: сателитска ТВ, фрижидер, телефон, бања со туш. Студиата се со француски лежај и мини кујна опремени како стандардните соби. Апартманите имаат две соби, спална и дневна соба со кујна.


Сместување 01.10.2019– 01.12.2019    BB 20.05.2019 -30.09.2019    BB
По лице во двокреветна 27,50 € 24,50 €
По лице во Студио 27,50 € 24,50 €
По лице во фамилијарен апартман 34,50 € 31,50 €
Еднокреветна 38,50 € 31,50 €
Возрасен на екстра кревет 21,50 € 21,50 €
Дете 6 – 11.99 год. на екстра кревет 12,50 € 12,50 €


Сместување 07.09.2019 – 10.09.2019                       11.10.2019 – 13.10.2019                      23.10.2019 – 25.10.2019    HB
По лице во двокреветна 23,50 €
Еднокреветна 37,00 €
Возрасен на екстра кревет 17,50 €
Дете 6 – 11.99 год. на екстра креве 12,00 €
Минимален престој 2 ноќевања

Цената вклучува : 

  • Ноќевање по лице на база BB или ХБ
  • Користење на Спа Центар, Базен, парна бања, сауна, инфрацрвена сауна, релаксирачка зона
  • Интернет, паркинг, дедски клуб

Попусти : 

  • Деца до 5,99год – Бесплатно

Доплати:

  • Доплата за вечера , 12 евра од ден за возрасни , 6 евра за деца 6-11,99год.

Максимум сместување

  • Двокреветна 2+1
  • Еднокреветна 1+0
  • Студио 2+1
  • Фамилијарен апартман 2+2