fbpx
Book Now!

Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем.ТУКA


Капацитет: 208 Dbl, 16 S1bedroom
Aдреса: Хотел Ивана Палас, Сончев Брег, Бугарија
Мапа : Hotel-Ivana-Palace
Локација:
Втора линија, Далечина до плажа 500 м, Година на изградба 2004, Година на последната реконструкција 2012
Хотелски капацитети:
Број на спратови 5, Лифт 3, Сеф на рецепција, Отворен базен, Wi-Fi во фоајето (FOC), Паркинг (FOC), Билијард, Игра машини
Храна и пијалоци:
Ресторани, барови, детско мени, вегетаријанско мени
За деца:
Детски базен, Детско игралиште, Детско креветче (FOC), Детска соба (FOC)
Грижа за тело:
Медицински кабинет, Салон за убавина, Фризерски салон, Фитнес, Сауна, Масажа, џакузи, Маникир, Педикир
Хотелски карактеристики:
Домашни миленици е дозволено (€), дсекојдневно чистење на собите, промена на постелнина (2-неделно), промена на крпи (7-неделно) , козметички сет во бања, перење,


Цена Вклучува (EUR):
Користење на базен, лежалки и чадор во близина на базенот.
Додатоци:
HB : Возрасен 7,00 EUR p / pax p / ноќ, Дете 3,5 EUR p / pax p / ноќ (не е задолжително)
Коментари:
BB, HB – вклучена. Деца до 2 години – бесплатно. Деца до 5 години не плаќаат HB.
Попуст:
Попуст за деца (2-12 години) на редовно и екстра кревет, попуст за возрасни на дополнителен кревет.