fbpx
Book Now!


Мотел Изгрев се наоѓа на одлична локација на Пониква. Доколку сакате да побегнете од градската гужва и да уживате во природата и убавините кои ги нудат Осоговските планини, Изгрев – Пониква е правото место за вас.
Објектот располага со комплетно опремени апартмани со големина од 25 до 40 m2 со посебен тоалет, ТВ со кабловска, бесплатен интернет и централо греење.Во склоп на апартманите работи ресторан со традиционална кујна и прекрасна тераса за уживање во лето. За сместување не наплаќаме за деца до 7 години. Имаме обезбеден паркинг за наши гости


Цена по лице 1500 мкд со вклучен појадок 

  • Деца до 7 год. – Бесплатно
  • од 7-12 год -50%