fbpx
Book Now!
p*i


Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем.ТУКА


Капацитет: 192 Dbl
Aдреса: Бугарија, 8240 Сончев Брег, Kokiche хотел
Локација: Hotel-Kokiche-Sunny-Beach
Трета линија, Далечина до плажа 500 м
Хотелски капацитети:
Бројот на ката 5, лифт, сеф на рецепција, отворен базен, анимацицки програми, Wi-Fi во лоби (FOC) Wi-FI во соба (€), банкомат,паркинг (FOC), Парк и Градини,)
Храна и пијалоци:
Ресторани, барови
За деца:
Детски забавни програми, Детски базен, Детско игралиште, Детско креветче (FOC), Детска соба,Билјард (€), игра машини (€
Грижа за тело:
Салон за убавина, Фризерски салон, Маникир, педикир
Хотелски карактеристики:
Домашни миленици е дозволено во хотелот , секојдневно чистење на собите, промена на  постелнина (1-неделно), промена на крпи (2-неделно), козметички сет за во бања

Услуга – BB (Појадок)  01.05.2019 – 15.06.2019    08.09.2019 – 31.10.2019  16.06.2019 – 30.06.2019     27.08.2019 – 07.09.2019 01.07.2019 – 26.08.2019
По лице во двокреветна  22 €  22 €   25 €
По лице во трокреветна  22 €  22 €   25 €
Еднокреветна соба  31 €  31 €   44 € 

Попусти во ниска и средна сезона : 

  • Дете од 0-1,99год – бесплатно
  • 1 дете од 2-11,99 год. со двајца возрасни – бесплатно
  • 1 дете од 2-11,99 год. со еден возрасен -50% од цената за BB ( појадок )

Попусти во висока сезона : ( 01.07.2019 – 26.08.2019 ) 

  • Дете од 0-1,99 год. – бесплатно
  • 1 дете од 2-11,99 год. со двајца возрасни – нема попуст за BB ( појадок )
  • 2 деца од 2-11,99 год. со еден возрасен – двете по -50% од цената за BB ( појадок )

Доплати : 

  • Ручек – 4 евра за возрасен , 2 евра за деца од 0-11,99 год
  • Вечера – 5 евра за возрасен , 2,5 евра за деца од 0-11,99 год.
  • Туристичка такса 1 евро по лице од ден, деца до 1,99год не плаќаат

Превоз – 45 евра – повратна / поаѓање од следните градови . ТУКА