fbpx
Duration: 19.02.2021
Price: 80€
Book Now!
med*ra / da*ni


Aparthotel Kopaonik се наоѓа во Брзече, 17км од ски стазите на Копаоник и е директно поврзан со Гондола која се наоѓа 300м од хотелот и води од Бела Река(Брзече) до Мали караман (Копаоник).Секоја соба е опремена со брачен или два одделни кревети, wifi, фрижидер,  сопствен тоалет и кујна.Скиите може да се чуваат во скијачницата од самиот хотел.Појадокот и вечерата се служат во ресторанот.  

Превоз од Штип и Скопје


Име на Хотел Термин 19.02-21.02 26.02-28.02
Вид на сместување / Услуга 2BB 2HB
Apart Hotel
Kopaonik 2*
 DBL /2+0/ 80€ 80€
 Деца до 2 години бесплатно
 Деца од (2-6г) на дополнително легло 50% попуст
 Деца од (6-9г) на дополнително легло 30% попуст

НАПОМЕНА:

Цените се однесуваат по лице за 2 ноќи со појадок и вечера + превоз;
– Туристичка такса 1,50€ по лице од ден (се плаќа на рецепција);
– Трансфер Брзече – Копаоник (еден правец) – 3€;
– Сместување во Apart Hotel Kopaonik;
– Превоз од Штип и Скопје;
– За сопствен превоз се одбива 15€;
– Резервација се прави со уплата на 30% од вкупниот износ на аранжманот;
– Цените на аранжманот се дадени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1€ = 62 денари;