Book Now!
xtra.ll


Вила ЛИНА се наоѓа во центарот на местото, на 50 м. од песочната плажа. Располага со студија и апартмани, со големи тераси, од кои поголемиот дел имаат директен и страничен поглед кон морето и прекасниот парк. Комплетно е реновирана пред 2 години. Сите студија и апартмани се опремени со: кујна (со прибор за онолку лица според број на легла, фржидер со комора, шпорет со фурна, електрично ѓезве), тоалет со туш када и фен, клима (бесплатно), ТВ (4 македонски канали) бесплатен Wi-FI интернет, гардеробер, тераси со тенди за сонце и масичка со столчиња.

Локација : Villa-Lina-Metamorfosis • Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.
 • За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;
 • Цените без * се однесуваат за наем на студио/апартман за 7 ноќевања.
 • Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.
 • Туристичка такса од 0,5 еур по ден на соба се плаќа на лицеместо кај сопственикот.
 • Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.
 • Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

  Цената само за превоз: Скопје-Ситонија-Скопје изнесува: 

  * 35 € возрасни
  * 25 € деца од 2 – 12 години
  * БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)