Book Now!

makpetrolЛокација: на падините на планината Бистра, во близина на Мавровско Езеро

1111111111111Mavrovo Village, Mavrovo 1256, Macedonia
Капацитет: 40 стандардни соби и 2 свити
Хотелски содржини: ресторан за 300 лица, апритиф бар, летна тераса, ТВ сала, snack бар, конференциска сала, паркинг, просторија за ски опрема,
Опременост на собите: сателитска ТВ, мини бар, фен, балкон

ХОТЕЛ МАКПЕТРОЛ * * * Маврово
СОБА период 01.12-30.12 05.01-01.03 Макс. ПОПУСТИ и ДОПЛАТИ
услуга 05.01-01.03 викенд цени лица 1 дете 0-6 1 дете 7-12 2 дете 0-2 2 дете 2-12 3 возрасен
DBL BB 20 26 2+1 -100% -50% / / -30%
Apartman BB 28 36 2+2 -100% -50% -100% -50% /
SGL BB 24 31 1+0 / / / / /
DBL HB 25 30 2+1 -100% -50% / / -30%
Apartman HB 35 42 2+2 -100% -50% -100% -50% -30%
За престој од мин.6 ноќевања попуст -10% на дадените цени

Цените се дадени на ден, по лице за сместување во соба, со услуга според  табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противредност (1€ = 62 ден.)

Легенда:

DBL – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман,

B – ноќевање, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), FB – полнпансион (појадок, ручек и вечера).