Book Now!

manastir-berovoo

Локација: На излез од градот Берово, на патот до Беровско Езеро

11111111111116 Kiril i Metodij Str., Berovo 2330, Macedonia
Капацитет: 2 делукс апартмани, 3 стандардни и 5 класични апартмани, 22 стандардни соби
Хотелски содржини: ресторан, летна тераса, конференциска сала за 60 лица со аперитив бар, сала за состаноци за 10 лица, тениско игралиште кое може да се користи како терен за мини фудбал и кошарка, парк за деца, сеф, сервис за изнајмување велосипеди, приватен паркинг.
Опременост на собите: телефон, кабловска ТВ, безжичен интернет, балкон…


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.

manastir-spa