Duration: 23.10.2018
Price: 79€
Book Now!

1111111111111Stragite area, 2770 Bansko, Bulgaria

Се наоѓа во близина на реката, Марија-Антоанета е на само 3 минути пешачење од локалните ски-лифтови и Банско Мол. На имотот има голема тераса со градина со сезонски отворен базен.
Сите единици имаат бања и телевизор со рамен екран со кабелски канали. Неколку имаат и кујна, балкон и дневна соба. Мебелот е со природни кафеави тонови.
Со поглед на реката и околните планини може да се ужива додека се појадува. Ресторани, продавници и кафулиња може да се посетат во центарот на градот, кој е оддалечен на 700 m.


Термин – Октомври

Пакет цена за 2 ноќевања – HB ( појадок и вечера ) – 39 евра
Пакет цена за 3 ноќевања – HB ( појадок и вечера )  – 59 евра
————————————
Пакет цена за 2 ноќевања – Аll Inclusive Light – 49 евра
Пакет цена за 3 ноќевања – Аll Inclusive Light – 69 евра
————————————

Пакет 23ти Октомври со Превоз

Пакет цена за 3 ноќевања – HB+ ( појадок и вечера )  – 79 евра
Пакет цена за 3 ноќевања – Аll Inclusive Light – 89 евра

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје | Штип – Струмица – Банско

Поаѓање : 11.10.2018 | Враќање : 14.10.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лицеСпециjален попуст :

  • Доплата за Сингл Соба 16€ за HB и 20€ All In
  • Прво дете до 5,99 години – Бесплатно
  • Второ дете до 5,99 години – Плаќа 50%
  • Деца од 6 – 11,99 години на дополнително легло – Плаќаат 50%
  • Деца од 0 – 11,99 години на редовно легло плаќа редовна цена


Напомени :

  • Дадените цени се по лице


Во цената е вклучено :

  • Ноќевања на база избраната услуга
  • Користиње на базен , паркинг


Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 евро по лице од ден , деца до 1,99г. не плаќаат
  • Патничко/здраствено осигурување (Задолжително) – 2€