Book Now!
ska*ut

Хотел Мелбурн се наоѓа на 250м од плажа. Располага со 1/4 апартмани кои се опремени со одвоена спална и кујна, купатило. Сите соби располагаат со ТВ, клима уред, Wi-Fi и тераса/балкон. Хотелот поседува и лифт.

Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).

Локација   : Kiou 3 street, Παραλία Κατερίνης 601 00, Greece 


Цените се по лице (7 ноќевања со превоз), трето и четвтро лице гратис!!!


 • За патување со сопствен превоз од цената се намалува 15 евра по лице.
 • Трето и четврто лице гратис, во апартман
 • Доплата за превоз,/ 35 евра за возрасни / 25 евра за деца до 12 години
 • За уплатени два едноподруго аранжмани 7+7 одобруваме 10% попуст на вториот аранжман.
 • Во студио/апартман е дозволено сместување на лица во согласност со предвидениот број на кревети, преку дозволениот капацитет може да се смести само едно дете до 6години.
 • Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
 • Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место при сместување.
 • Во цената не е вклучено патничко здравствено осигурување.
 • При промена на цената ( зголемување или намалување на истата) нема да се менува веќе договорената услуга.
 • При отказ на аранжман уплатен со попуст, важат условите за отказ согласно редовниот ценовник и општите услови за патување.
 • Доколку се прави промена на термин уплатен со попуст, новиот договор се калкулира согласно редовниот ценовник – се губи правото на попуст.
 • Попустот за рана уплата и попустот 7+7 не може да се комбинираат.

НАПОМЕНА

 • Превозот се извршува со автобус или минибус согласно пријавените патници и оди до соодветното место каде може да застане според локалните сообраќајни услови,
 • Организаторот не  гарантира превоз до самиот објект на сместување,
 • Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот.