Book Now!

Mirage Hotel & Spa – Струга нуди сместување во Струга, на 11 километри од Охрид. Гостите можат да уживаат во он-сајт бар. Слободен приватен паркинг е на располагање на лице место.

Секоја соба во овој хотел е климатизиран и е опремена со телевизор со рамен екран. А тераса или балкон се вклучени во одредени простории. Секоја соба доаѓа со сопствено купатило. За вашата удобност, ќе се најдат слободни тоалети и фен.

Цена по соба BB НВ
01.03.2018 – 30.04.2018
Цена за двокреветна соба 55 €
Цена по соба BB НВ
01.05.2018 – 30.06.2018
Цена за двокреветна соба 65 €
Цена по соба BB НВ
01.07.2018 – 31.08.2018
Цена за двокреветна соба 70€
Цена по соба BB НВ
01.09.2018 – 30.11.2018
Цена за двокреветна соба 55€

Бесплатно користење на внатрешен базен и Спа центар

Хотелот располага со : 

  • Ресторан
  • Бар
  • Конференциска сала
  • Сала за состаноци/прослави
  • Спа центар
  • Фитнес центар
  • Сауна
  • Внатрешен базан
  • Тераса
  • Паркинг