Location: Zlatibor - Serbia
Book Now!
ter*tra

Хотел Мона се наоѓа во срцето на Златибор, така што неговата поставеност е во близина на сите туристички содржини. Хотекот располага со 14 двокреветни соби и 14 дополнителни соби кои се споени со врата и по потреба може да бидат 7 апартмани или 14 двокреветни соби. Во секоја соба има ТВ, сеф, мини бар, фен, телефон, телефон и интернет конекција.Во хотелот има можност гостите бесплатно да користат базен, теретана, сауна, парна бања и соба за релаксација. Покрај овие погодности може да се користат и третманни на лице и тело и масажа кои дополнително се плаќаат.Услови: 

  • Појадок и вечера се служат на база шведска маса(доколку во хотелот престојуваатü помалку од 30 лица-оброците се служат на сет-мени)
  • Туристичка такса 1,20€ по лице од ден
  • Хотелско осигурување0,20€ по лице од ден.
  • Деца до 7 год.не плаќат сместување во присуство на 2 полноплатежни лица.
  • Деца 7-12 год во присуство на две полноплатежни лица се плаќат по 17€ по дете

Услови: 
  • Појадок и вечера се служат на база шведска маса (доколку во хотелот престојуваат) помалку од 30 лица-оброците се служат на сет-мени)
  • Туристичка такса 1,20€ по лице од ден
  • Хотелско осигурување0,20€ по лице од ден
  • Деца до 7 год.не плаќат сместување во присуство на 2 полноплатежни лица.
  • Деца 7-12 год во присуство на две полноплатежни лица се плаќат по 17€ по дете