Book Now!
k*r

Хотелот располага со 150 соби. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да се опуштат и да се забавуваат додека вие одмарате во лоби барот.

Локација:  Parcaleto 148032, Парцалето 14

Цени валидни за период на престој : 01.07.2018 – 16.09.2018

Вид на сместување ALL INCLUSIVE light
1-2 ноќ.                    Над 3 ноќ.
Студио (2+0) 23 € 22 €
Едноспален апартман (2+2) 24 € 23 €
• Прво дете од 0-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено :

  • патничко осигурување
  • туристичка тaкса 1€ по лице на ден