fbpx
Book Now!
k*r

Хотелот располага со 150 соби. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да се опуштат и да се забавуваат додека вие одмарате во лоби барот.
Локација:  Parcaleto 148032, Парцалето 14


МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4*


Вид на сместување СЕ ВКЛУЧЕНО – light
Студио (2+0) 22 €
Едноспален апартман (2+2) 24 €
• Прво дете од 0-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено :

  • патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз :

Скопје – Банско Скопје

Поаѓање : 06.09.2019 / 07.09.2019

Враќање : 09.09.2019

Цена : 35€ по лице / повратен билет