Book Now!
kon*or


Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* – Банско

Цени валидни за период на престој : 02.07.2019 – 09.09.2019


Вид на сместување ALL INCLUSIVE light
Студио (2+0) 22 €
Едноспален апартман (2+2) 24 €
• Прво дете од 0-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден