Book Now!
k*r

Хотел МУРИТЕ 4* – Банско

Цени валидни за период на престој од 07.12-10.12.2018


ПОЛУПАНСИОН

мин. 2 ноќевања

АЗАЛИА ОРХИДЕА
Двокреветна соба 2+0 25 21
Едноспален апартман 2+2 29 25
Двоспален апартман 4+2 25 21
Дете до 5.99 год. на доп.легло – бесплатно | Прво дете од 6-13.99 год. на доп.легло – бесплатно | Второ дете од 6-13.99 год. на доп.легло – 50% попуст | Возрасен на доп.легло – 30% попуст | За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми
Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци до 22 ч.)   возрасен 8€, дете од 6 – 13.99 год. – 4€

Цената е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

  • Појадок и вечера / се вклучено
  • Користење на СПА Центар – внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес
  • Паркинг
  • Интернет

ПАКЕТ АРАНЖМАН 

2 ПП и превоз

Термин : 07.12-09.12.2018

АЗАЛИА 85€
ОРХИДЕА 80€

Цената е по лице за пакет аранжман и вклучува :

  • Превоз на релација Скопје – Банско – Скопје
  • 2 ноќевања на база појадок и вечера
  • Користење на СПА Центар – внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес
  • Интернет

Во цената не е вклучено патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на ден.