fbpx
Book Now!
к*р


Вид на сместување Нед.-чет АЗАЛИА Пет-сабАЗАЛИА Нед-четОРХИДЕА Пет-сабОРХИДЕА
Двокреветна соба ( 2+0) 35 € 37 € 32 € 34 €
Едноспален апартман (2+2) 39 € 41 € 35 € 37 €
Двоспален апартман (4+1) 36 € 38 € 33 € 35 €
Троспален апартман ( 6+1) 35 € 37 € 32 € 34 €
Еднокреветна соба ( 1+0) 53€   56€    49€  52€ 

 БОНУС : 7=6  , со 4 + ноќевања важат цените од недела до четврток .


Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30 % попуст од сумата .
  • НАПОМЕНА : За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми
  • НАПОМЕНА : За сместување во троспален апартман се плаќаат 6 редовни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

  • Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

  • Користење на СПА Центар (внатрешен затоплен базен ,надворешен базен , детски базен , џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
  • Детски кат, паркинг, интернет

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден