fbpx
Book Now!


Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем.ТУКА


Капацитет:
368 – Dbl
Адреса: Nessebar Beach Hotel, Sunny Beach Resort, Bulgaria
Локација:
Прва линија, Далечина до плажа 50 m
Хотелски капацитети:
Број на спратови –  5, Сеиф на рецепција € (€), Отворен базен, интернет кафе, Wi-Fi, Rent-a-car
Храна и пијалоци:
Ресторани – 5, барови – 3, вегетаријанско мени
За деца:
Детски базен, детско игралиште, детско креветче 2,5 € (p / d)
Спорт:
Пинг-понг, одбојка , билјард (€)
Грижа за телото:
Медицински кабинет, фитнес центар ,
Хотелски карактеристики:
Домашни миленици не се дозволени во хотелот, промена на постелнина (2 – неделно)  промена на крпи (3 – неделно), козметички сет во бања секој ден
All Inclusive опис : 
Цената вклучува:
Лежај и чадор на базен
Бифе (доручек – 07: 30-10: 00, ручек – 12: 00-14: 00, вечера – 18: 00-21: 00)
Бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци, бугарскo вино, пиво од 10.00 до 24.00ч
Закуски, пици, сендвичи од 11: 00ч до 15:00 часот , чај, кафе од 10: 00ч до 18: 00ч
Торти, сладолед од 15: 00ч до 18: 00ч
Дополнително плаќање:
Сите други услуги во хотел