Book Now!
ig.a

Куќата Панорама“ е лоцирана на самата плажа во Сарти, во првиот ред. Располага со двокреветни и трикреветни студија, и со четирикреветни и петкреветни апартмани. Секоја соба има тоалет, тераса (некои со директен поглед кон море), ТВ, клима-уред и интернет кои се вклучени во цената. Забелешка: Спалната соба во четирикреветниот апартман е без природна светлина-прозорец.
Локација: villa-Panorama


 

Доплата за туристичка такса во Р.Грција, 0,50 € по соба на ден (се доплаќа во објектот)