Book Now!
k*r

КОМПЛЕКС ПАНОРАМА 4 * – Банско
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
БОНУСИ : 15% попуст за мин. 7 ноќевања (период на престој : 17.02-15.03.2019)
Попустите за рана резервација се комбинираат со бонус попуст
Цените се по лице за 1 ноќевање 08.12-21.12.2018 12.01-01.02.2019 02.02-16.02.2019
на база ПОЛУПАНСИОН 02.03-15.03.2019 17.02-01.03.2019 мин. 3 ноќевања  
Вид на сместување    
Двокреветна соба 2+0                               25,00 €                               31,00 €                               32,00 €                                        
Студио 2+1/2+2                              26,00 €                               32,00 €                               33,00 €                                        
Eдноспален апартман 2+2                               27,00 €                              34,00 €                              34,00 €                                        
Двоспален апартман 4+2                               27,00 €                              34,00 €                              34,00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, чаша вино/пиво и минерална вода за време на вечерата, користење на внатрешен базен, детско катче, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50 % попуст
▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – Бесплатно
▪ Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми.
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасен 70€, дете 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА
Повратен билет : 40 € по лице