Book Now!
k*r

Цени валидни за период на престој : 09.09.2018 – 30.11.2018

Вид на сместување ALL INCLUSIVE light
  1-2 ноќ.            Над 3 ноќ.
Студио (2+0) 23 € 22 €
Едноспален апартман (2+2)  /   Двоспален апартман (4+2) 24 € 23 €
• Прво дете од 3-13,99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 3-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес,Детски кат.)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено :

  • патничко осигурување
  • туристичка тaкса 1€ по лице на ден