fbpx
Book Now!

Хотел Панорама Спа 4* – Крушево е играден во далечната 1971 година а комплетно реновиран и дограден во 2018 година. Новиот и ултра модерен хотел има капацитет од 48 до 54 легла. Располага  со паркинг, ресторан, спа центар, затворен базен, WiFI, градина, тераса, детско катче. Архитектонски одлично решени и испланирани, ентериерно модерно опремени со спој на дрво и камен, секоја соба и апартман е со прекрасен поглед на градот. Сите соби и апармани се опремени со: централно ладење и греење, ТВ; интернет, кабловска со 70 програми, мини бар, сеф.


ТИП НА СОБА Ноќевање со појадок
BB
Стандардна  двокреветна соба                                                                  
92 € 
Супериор  соба                                                                                           
102€
Јуниор апартман 122 €
Делукс апартман                                                                                      
142 €

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 еур = 62 мкд


Цените се дадени по соба на ноќ и вклучуваат:  
  • Ноќевање со појадок, користење на СПА центарот, интернет, паркинг, туристичка такса.
  • Деца до 8 години гратис ( само во Супериор соба, Јуниор апартман, Делукс апартман )
  • Деца над 8 години 10 еур по ноќ ( само во Супериор соба, Јуниор апартман, Делукс апартман )  .
  • Трето лице во соба 10 еур ( само во Супериор соба, Јуниор апартман, Делукс апартман )
  • Доплата за оброк 10 € по лице