Book Now!

Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем.ТУКА
или да се информирате во агенција

Капацитет: 12 Двокреветни, 3 Двокреветни-лукс, 1 Двокреветна ВИП
Година на изградба 2005
Хотелски објекти:
Број на спрата-4, лифт, сеф на рецепција, Wi-Fi, паркинг
Храна и пијалаци:
Ресторани, Скај-бар/ресторан, мени за деца, услуга во соба
За деца:
Детско креветче
Грижа за тело:
Велнес центар, сауна, парна бања, масажа, џакузи
Хотелски карактеристики:
Домашни миленици не се дозволени во хотелот, секојдневно чистење на собите, постелнина се менува 3 пати неделно, пешкири се менуваат 7 пати неделно, козметички сет во бања, наметки/влечки,секојдневно

Во цената не е вклучено: 

  • Туристичка такса 1 евро по лице од ден , деца до 1.99 не плаќаат