Book Now!
k*r

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* – Банско

Цени валидни за период на престој : 01.07-30.11.2018


Вид на сместување Полупансион
Студио (2+1) 25€
Едноспален апартман (2+2) 26€
• Дете од 0-5.99 год. – бесплатно
• Дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – доплата     8€
• Трет возрасен на дополнително легло –     20% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база појадок и вечера
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено :

  • патничко осигурување
  • туристичка тaкса 1€ по лице на ден