Book Now!
kit

Капацитет:
9 A1bedroom, 46 A2bedroom, 2 A3bedroom
Година на изградба 2207, година на последната реконструкција 2016
Хотелиски објекти:
Број на спрата-3, лифт-3, сеф на рецепција (€), отворен базен 28 ° C, банкомат, паркинг
Храна и пијалаци:
2 ресторана, барови, мени за деца, вегетаријанско мени, услуга во соба, винарска визба
За деца:
Детски забавни програми, детски базен 33 ° C, детско игралиште,  детско креветче
Спорт:
Пинг Понг
Грижа за тело:
Медицинскиот центар, велнес центар, медицински кабинет, салон за убавина, фризерски салон, фитнес, сауна, парна бања, солариум, масажа, џакузи, маникир, педикир
Хотелски карактеристики:
Домашни миленици не се дозволени, секојдневно чистење на собите, постелнина се менува 3 пати неделно, пешкири се менуваат 7 пати неделно, козметички сет во бањата, облекување наметки / влечки, перална секојдневно
Медицинскиот персонал:
Терапевт, физиотерапевт, општ лекар, козметичар


Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлajн систем. ТУКА


Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 евро по лице од ден , деца до 1.99 не плаќаат
  • Патничко осигурување