fbpx
Book Now!


Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем.ТУКА


Капацитет: Studios, 1Bedroom app, 2Bedroom app, 3Bedroom  app
Aдреса: Aurelia, Kiparis Str., 8230 Несебар, Бугарија
Локација: Complex-Posseidon-Nessebar
Втора линија, Далечина до плажа 350 m
Хотелски капацитети:
Лифт, Отворен базен, Wi-Fi (FOC), Продавница, Rent-a-car, Паркинг, Гаража, 
Храна и пијалоци:
Ресторани, BBQ
За деца:
Детски базен, Детско игралиште , Билјард (€)
Спорт:
Тениско игралиште
Грижа за тело:
Фризерски салон
Хотелски карактеристики:
Секојдневно чистење на собите

Цена Вклучува :
Користење на отворен базен (01.05.-30.09.), Чадор и лежалка на базен, детско игралиште,
Додатоци:
Појадок : Возрасен 5.00 евра од ден, Дете 3 евра од ден, (не е задолжително)
HB : Возрасен 13.00 евра од ден , Дете 9.1 евра од ден, (не е задолжително)
Паркинг : 8.00 евра од ден (не е задолжително)
Детско креветче : 4.00 евра од ден (не е задолжително)
Коментари:
RO – ( само сместување) –  Минимален престој – 5 ноќи во висока сезона / 2 ноќевања за преостанатите сезони
Попуст:
Попуст за деца (2-12 години) на редовно и екстра кревет, попуст за трет возрасен на дополнителен кревет.