fbpx
Book Now!
p*i

Локација : 150 м од жичарницата
Нов 5-ѕвезден хотел во подножјето на Пирин планина. Луксузниот стил создава пријатна, спокојна и опуштена атмосфера. Идеално место за опуштање со своите два ресторани, лоби барот и СПА Центарот.

111111111111111 Karamanitza street, 2770 Bansko, Bulgaria

Викториа СПА & фитнес : внатрешен базен, џакузи на отворено, студио за гимнастика, студио за јога, финска сауна, арома сауна, парна бања, римска бања, kneipp патека, тепидариум, дел за рекреација, масажи и фитнес процедури


Hotel: Premier Luxury 5* -Bansko

Локација : 150 м од жичарницата

Тип на соба ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба (2+1)  96€
Апартман супериор (2+2)  108€
Двоспален апартман лукс (4+0) 192 €

Цените се дадени по соба/АПП   на ден за ноќевање со појадок и вечера


Во цената е вклучено :

 • Појадок и вечера
 • Бесплатно користење на Spa & Wellnes (надворешен и внатрешен затоплен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
 • Детски кат
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Бесплатен надворешен паркинг

Услови :

 • Прво дете до 11,99 години се сместува бесплатно
 • Второ дете до 11,99 год. – 20 € на база полупансион
 • Возрасен на дополнително легло – 30 € на база полупансион
 • Доплата за поглед на планина 10€

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса – 1 € на ден за лице
 • Патничко осигурување