fbpx
Book Now!
kon*or


Локација: на брегот на Мавровското Езеро

Leunovo 1255, Macedonia
Капацитет: 43 супериор соби, 4 junior suites, 5 апартмани, 8 дуплекси, 2 претседателски апартмани.
Хотелски содржини: “A la carte” ресторан, “Fusion” ресторан, бар, lobby бар, надворешен бар до базенот. 3 работни соби за состаноци со капацитет од 20-60 лица, конференциска сала со капацитет за 300 лица, опрема: ЛЦД проектор, табла, скенер, принтер, безжичен интернет. Спа центар: турска бања, турска сауна, внатрешен базен, џакузи. Бесплатен превоз до ски центарот.
Опременост на собите: луксузно декорирани, клима уред, фен, ТВ, мин


РАДИКА ХОТЕЛ & СПА 5* – МАВРОВО

Цени валидни до 01.12.2020
Тип на сместување Цена за 1 НП
Дворкеветна соба 2.418 ден.
Јуниор сјуит 2.914 ден.
Апартман 3.410 ден.

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок
  • СПА и Фитнес центар – надворешен базен, внатрешен базен, џакузи, сауни, парни бањи, приватна кабина со солена вода, хамам, фитнес
  • Спорт Бар – 500 сппртски канали, билијард, пикадо
  • Пинг понг, фудбалче, внатрешна детска игрална
  • Паркинг
  • Интернет
  • Трет возрасен – 1.550 ден.
  • Деца до 3.99 год. – бесплатно
  • Деца од 4-11.99 год. – 930 ден.

Доплата за ручек/вечера :

  • Возрасен +930 ден.