Book Now!
radika-hotel-1Локација: на брегот на Мавровското Езеро

1111111111111Leunovo 1255, Macedonia
Капацитет: 43 супериор соби, 4 junior suites, 5 апартмани, 8 дуплекси, 2 претседателски апартмани.
Хотелски содржини: “A la carte” ресторан, “Fusion” ресторан, бар, lobby бар, надворешен бар до базенот. 3 работни соби за состаноци со капацитет од 20-60 лица, конференциска сала со капацитет за 300 лица, опрема: ЛЦД проектор, табла, скенер, принтер, безжичен интернет. Спа центар: турска бања, турска сауна, внатрешен базен, џакузи. Бесплатен превоз до ски центарот.
Опременост на собите: луксузно декорирани, клима уред, фен, ТВ, мин

radika-2