fbpx
Book Now!


Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем.ТУКА


Адреса: Бугарија, Сончев Брег ,Рива парк
Mapa : Riva-Park-Sunny-Beach
Локација:
Втора линија, Далечина до плажа 120 м, Година на изградба 2017
Хотелски капацитети:
Број на спратови 5, Лифт 2, Отворен базен, Wi-Fi, Програми за анимација, Продавница, Паркинг, Парк област и градини,
Храна и пијалоци:
Ресторани, барови 3, детско мени, вегетаријанско мени
За деца:
Детски забавни програми, Детски базен, Детско игралиште, Детско креветче, Детски мини клуб
Спорт:
Аеробик, Водната гимнастика
Грижа за тело:
Mасажа, џакузи, маникир, педикир
Хотелски карактеристики:
Не се дозволени домашни миленици, Секојдневно листење на собите , Постелнина се менува (2-неделно), Крпи се менуваат (3-неделно), Козметички сет за во бања, Хемиско чистење (€)