Book Now!
k*r


Локација Hotel-Riverside-Bansko

Цени валидни за период на престој : 20.06-30.08.2018


Вид на сместување Полупансион All Inclusive
Двокреветна соба – економи (2+0) 21€ 26€
Двокреветна соба – стандард (2+1) 22€ 27€
Фамилијарна соба (2+2) – цена за 3 лица 54€ 70€
Услови за лица на дополнително легло :
• Дете до 06.99 год. – бесплатно
• Дете од 07-12.99 год. – 50% попуст
• Трет возрасен – 30% попуст
• Напомена : цената за фамилијарна соба е за максимум три лица, четврто лице доплаќа по условите за дополнително легло

Цените за двокреветна соба се по лице, за фамилијарна соба е за 3 лица и вклучуваат 

  • Ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН – појадок и вечера | ALL INCLUSIVE– појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22.00 ч.
  •  Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено :

  • патничко осигурување
  • туристичка тaкса 1€ по лице на ден