Book Now!

Се наоѓа во центарот на градот Сандански. Располага со: фитнес, базен, солариум, сауна, парна бања, римска бања, турска бања, центар за убавина и можност за масажи, водени терапии, грижа за телото, физиотерапија.


Вид на соба Ноќевање со појадок
Еднокреветна соба – Стандард 1/1  

Еднокреветна соба – Класик 1/1

44,5 €

54,5 €


Двокреветна соба – Стандард 1/2

Двокреветна соба – Класик 1/2 


29,5 €

39,5 €


Попусти

  • Деца до 3.99 год. – БЕСПЛАТНО.
  • Доплата за еднокреветна соба – 12 € на ден

Цените се во евра за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Салатен бар за време на вечерата
  • Користење на затворен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес
  • Паркинг, интернет

Во цената не е вклучено :

  • Патничко осигурување
  • Туристичка такса 1 € по лице на ден